Про нас

Платформа WTF - об’єднання двох незалежних мистецьких центрів: ГО ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС та ГО ЦЕНТР ТЕКСТ. Куратори – Андрій Май, Євгенія Відіщева.

Неприбуткова громадська організація Центр «ТЕКСТ» була зареєстрована 8 травня 2012 року. «Центр «ТЕКСТ» став ініціатором створення нового театрального ком’юніті, заснувавши міжнародний освітній драматургічний фестиваль «Тиждень актуальної п’єси» та зробивши низку резонансних театральних вистав в державних театрах та незалежних мистецьких проєктах. Основними напрямками роботи є документальний театр, нова драма, сайт-специфік проєкти. Центр «ТЕКСТ» став ініціатором актуалізації цих театральних напрямків в Україні, що призвело до появи потужного руху «нового театру». Останні роки діяльність Центру пов’язана з роботою з молодою генерацією, що є частиної нашої стратегічної діяльності.

evgenia
andrii

Неприбуткова громадська організація «ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС» була заснована 2017 року. Команда ГО “ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС” займається культурною децентралізацією та розвитком молодих митців по всій Україні. Специфіка роботи полягає в залученні до сучасного українського мистецтва саме підлітків з малих міст та сіл України. За три роки роботи організації нам вдалося створити потужне ком'юніті підлітків, які сьогодні роблять перші кроки в драматургії та перформансі, які починають ініціювати власні проєкти у своїх містах. Також за роки роботи організації ми набули широкої сітки партнерських організацій, серед який ініціативні групи маленьких міст, державні інституції, правозахисні організації, закордонні театри та ін. Основними стратегічними напрямками роботи організації є створення та підсилення нової хвилі молодих митців, які представлятимуть українське мистецтво на міжнародній арені та розширюватимуть сучасне культурне поле України; створення локальних осередків сучасного мистецтва в малих містах України; неформальна освіта молодих митців; підтримка ініційованих молодими митцями проєктів.

Наша місія – формування альтернативної екосистеми, шляхом реалізації соціально-культурних, освітніх та мистецьких проєктів для молоді, з метою впливу на культурне майбутнє України.

wtfmastery avdiivka
wtfmastery
wtfmastery team
wtfmastery castle